• Ha szeretnél egy dinamikus kollektíva részese lenni, akkor nálunk a helyed!

  • Ha fontos számodra, hogy jó hangulatú, kellemes munkahelyed legyen!

  • Ha neked is fontos az egészséges életmód, a természetgyógyászati módszerek megismerése, alkalmazása!

Feladatok

  • Páciensek fogadása, tájékoztatása

  • Szakorvosok munkájának támogatása

  • A kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú, OKJ-s egészségügyi végzettség; foglalkozás egészségügyi asszisztens-képesítés és/vagy diplomás ápolói végzettség előny

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

  • Ügyfélközpontú attitűd

  • Jó kommunikációs készség

  • Szakmai fejlődésre való igény

Munkavégzés helye:

  • Prevenció Látáscentrum Budapest XI.kerület

Mit kínálunk neked mi?

  • Kiszámítható beosztást és szabad hétvégéket

  • Versenyképes jövedelmet, hosszútávú munkalehetőséget

  • Egy lelkes és lendületes csapatot, kedves és segítőkész vezetőséget

  • Modern, minőségi munkakörnyezetet

  • Nyugodt, de igényes munkakörülményeket

Fényképes CV-t kérünk küldeni a prevenciolatascentrum@gmail.com e-mail címre.